kleinVerhaal vzw is een participatieve kunstpraktijk die tegen de achtergrond van havenstad Oostende een inspirerende ontmoetings- en creatieplek organiseert waar mensen vanuit alle geledingen van de maatschappij, inclusief de meest kwetsbaren, in de kunsten duiken.

 

kleinVerhaal gaat in zee met professionele, geëngageerde kunstenaars uit film en muziek voor open ateliers waarin een bonte mix van mensen met diverse achtergronden, culturen en leeftijden hun verbeelding vorm geven.

 

Vanuit het hart van de samenleving en via de weg van de kunsten vertaalt, ondervraagt en documenteert kleinVerhaal de complexiteit van de huidige maatschappij in weerbarstige creaties en prikkelende acties.

 

Het privacybeleid van kleinVerhaal vind je hier.

 

 

 

 

 

Hans Dewitte hans@kleinverhaal.be | 0476 711 139 | coördinatie
An Fonteyne an@kleinverhaal.be | 0474 308 540 | zakelijke coördinatie
Hanne Ghekiere hanne@kleinverhaal.be | 0487 28 30 40 | zakelijk en administratief medewerker
Dieter Debruyne dieter@kleinverhaal.be | 0473 341 632 | Communicatie & Muziek & Studio.666
Yamen Martini yamen@kleinverhaal.be | 0484 76 17 84 | productiemedewerker Muziek
Michiel De Baets michiel@kleinverhaal.be | 0487 92 68 09 | productiemedewerker Film en coördinatie O.666
Veerle Hasselman veerle@kleinverhaal.be | 0486 42 79 84 | productiemedewerker Film
Charlotte Vermeersch charlotte@kleinverhaal.be | 0471 10 82 49 | productiemedewerker
Véronique Morel veronique@kleinverhaal.be | | administratieve ondersteuning

kleinVerhaal vzw
Sint-Sebastiaanstraat 16
8400 Oostende
info@kleinverhaal.be