KLEIN VERHAAL

kleinVerhaal vzw is een participatieve kunstpraktijk die tegen de achtergrond van havenstad Oostende een inspirerende ontmoetings- en creatieplek organiseert waar mensen vanuit alle geledingen van de maatschappij, inclusief de meest kwetsbaren, in de kunsten duiken.

 

kleinVerhaal gaat in zee met professionele, geëngageerde kunstenaars uit film en muziek voor open ateliers waarin een bonte mix van mensen met diverse achtergronden, culturen en leeftijden hun verbeelding vorm geven.

 

Vanuit het hart van de samenleving en via de weg van de kunsten vertaalt, ondervraagt en documenteert kleinVerhaal de complexiteit van de huidige maatschappij in weerbarstige creaties en prikkelende acties.

 

Het privacybeleid van kleinVerhaal vind je hier.

 

kleinVerhaal vzw
Sint-Sebastiaanstraat 16
8400 Oostende
info@kleinverhaal.be

WHO IS WHO
Hans Dewitte hans@kleinverhaal.be
+32 476 711 139 | Coördinatie
An Fonteyne an@kleinverhaal.be
+32 474 308 540 | Zakelijke coördinatie
Hanne Ghekiere hanne@kleinverhaal.be
+32 487 28 30 40 | Zakelijk en administratief medewerker
Dieter Debruyne dieter@kleinverhaal.be
+32 473 341 632 | Communicatie, Drift muzieklabel, Studio.666
Yamen Martini yamen@kleinverhaal.be
+32 485 16 11 77 | Muzikant, coach, producer
Veerle Hasselman veerle@kleinverhaal.be
+32 486 42 79 84 | Productiemedewerker film
Elza Jeanty elza@kleinverhaal.be
+32 497 174 167 | Productiemedewerker muziek
Pieter-Jan Delesie pieter-jan@kleinverhaal.be
+32 496 33 25 43 | Productiemedewerker film en communicatie
Charlotte Vermeersch charlotte@kleinverhaal.be
+32 471 10 82 49 | Productiemedewerker
Véronique Morel veronique@kleinverhaal.be
| Administratieve ondersteuning
Genís Laguna genis@kleinverhaal.be
| EVS volunteer